O NÁS

Jsme rádi, když naše práce má přesah a dává smysl.

Jsme kreativní studio grafiky a reklamy zaměřující se především na tvorbu vizuální identity. Pracujeme pro české i zahraniční firmy, instituce i jednotlivce.
Dobře víme, že grafická úroveň je jen jedním z nástrojů propagace, proto se snažíme vnímat jejich požadavky a nabízet optimální řešení pro jejich projekty.

Corporate identity

Corporate identity pokládá naše studio za výraznou strategii, která přináší firmě jasné odlišení od konkurence, snadnou identifikaci u koncových zákazníků a tím i lepší zapamatovatelnost. Silný a dobře navržený vizuální styl má zásadní vliv na vnímání firmy nejen navenek, ale působí i dovnitř firmy na to jak je vnímána zaměstnanci.

Více informací

Tiskoviny

Tiskneme nejširší škálou tiskařských technologií s komplexní realizací pro reklamní, firemní a technické tiskoviny, jako jsou katalogy, brožury, časopisy, letáky, plakáty, výroční zprávy, vizitky, hlavičkové papíry, firemní manuály.

Více informací

Výroba reklamy

V celém našem reklamním řetězci návrhů a služeb, reklamních materiálů a podpůrných reklamních prvků nabízíme špičkové služby s nejvyšší možnou kvalitou servisu. Vytvoříme kompletní dodávku od návrhu až po samotnou realizaci a technické řešení.

Více informací

Portfolio

Zvládáme malé i velké projekty a budeme rádi, když nám dáte příležitost s Vámi spolupracovat. Pokud se Vám naše práce líbí, spojte se s námi, těšíme se na Vás!

PDDP
Lubricant
Vizitky Pavel Trampota
Vizitky JUDr. Pavel Švácha
Dakar
Web Štybar
Polep Employ
Počernický Weizenbock

Naši partneři

Mezi naše partnery patří řada známých zavedených společností.

Lubricant
Lear
Počernický pivovar
Auto IN
Employ
Asteelflash